16-9230 Tankautospuit (BT-NZ-23)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD2.800 HD250 T1.500 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BT-NZ-23 |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2008 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 255 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.480 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.020 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.591 kg |
|---|
Bijzonderheden