10-4482 Personeels/Materiaalvoertuig (56-VZX-2)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-7 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 56-VZX-2 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 149 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.960 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 540 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.060 kg |
|---|
Bijzonderheden