
Foto: Gideon Bekers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-31 Oss |
| Roepnummer | 21-0080 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | VW - Vrachtwagen |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BT-HG-58 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 205 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 5.870 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.120 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 6.125 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
