15-9100 Dienstvoertuig Preventie (PV-878-J)

Foto: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|
| Merk | Volkswagen Golf |
|---|
| Opbouw | Wittebrug |
|---|
| Kenteken | PV-878-J |
|---|
| Bouwjaar | 2017 |
|---|
| Dienstjaren |
2017 t/m 2025 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 149 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.313 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 607 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.920 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.413 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Piket Controleur Preventie |
|---|