
Foto: Wim Schuitema (2026)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Wim Schuitema (2026)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-50 Hippolytushoef |
| Roepnummer | NHN585 > 10-6524 > 10-6525 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GS- Gevaarlijke Stoffenteam Voertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | BV-FS-21 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.200 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.800 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.300 kg |
| Bijzonderheden | Gaspakken team |
|---|