
Foto: Nick van Marwijk (2025)

Foto: Adriaan van Hattum

Foto: Nick van Marwijk (2025)

Foto: Adriaan van Hattum
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-XX Regio Servicecentrum Oost (Nijmegen) |
| Roepnummer | 08-5131 > 08-9038 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 08-5131 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.000 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BT-DN-98 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 307 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 770 cm |
| Massa ledig | 10.830 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.770 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 10.940 kg |
| Bijzonderheden |
|---|