
Foto: Ramon Versteeg (2021)
04-1170 Hulpverleningsvoertuig Vakbekwaamheid
Home » Voertuigen » Regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-1170 Hulpverleningsvoertuig Vakbekwaamheid

Foto: Ramon Versteeg (2021)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-2670 > 04-1170 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Mucar |
| Kenteken | BX-GR-33 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 246 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 731 cm |
| Massa ledig | 7.615 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.375 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.715 kg |
| Bijzonderheden | 2009-2024 Raalte 04-2670 |
|---|