
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-18 Zwartsluis |
| Roepnummer | 04-1201 > 04-DB0010 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 61-TTF-1 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 145 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.059 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.441 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.159 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2012-2020 Steenwijk |
|---|
