
Foto: Deyel de Graaf (2024)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Deyel de Graaf (2024)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9121 > 13-9021 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AGS - Adviseur Gevaarlijke Stoffen |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VG-827-H |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2014 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.913 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.087 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.013 kg |
| Bijzonderheden | nr 684 |
|---|