
Foto: Ramon Versteeg

Foto: Wim Schuitema (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Wim Schuitema (2020)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-2590 > 04-1090 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 53-TKR-3 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.503 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 697 kg |
| Massa maximaal | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.603 kg |
| Bijzonderheden |
|---|