
Foto: Brandweerfotos.nl (2024)

Foto: Emiel Geerding

Foto: Brandweerfotos.nl (2024)

Foto: Emiel Geerding
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-16 Zwolle (Hoofdpost) |
| Roepnummer | 04-1682 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Multilift / Hiab |
| Kenteken | BZ-GD-10 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 361 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 252 cm |
| Lengte | 855 cm |
| Massa ledig | 12.840 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.160 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.940 kg |
| Bijzonderheden |
|---|