03-9004/03-9028 Personeel/Materiaalvoertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-7 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 7-VXS-38 |
|---|
| Bouwjaar | 2012 |
|---|
| Dienstjaren |
2014 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 163 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.520 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 980 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.620 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2012-2014 Diever
tevens gebruikt voor VEB taak 03-9028 |
|---|