13-0304 Dienstauto ETC (07-ZB-PS)

Foto: Jan Korte (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 07-ZB-PS |
|---|
| Bouwjaar | 2008 |
|---|
| Dienstjaren |
2008 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 3 stuks |
|---|
| Vermogen | 69 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.064 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 586 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.650 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.164 kg |
|---|
Bijzonderheden