
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-35 Amsterdam (Willem) |
| Roepnummer | 13-3651 > 13-3551 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-3551 Autoladder |
| Type | AL - Autoladder AL-24 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | 49-BHF-3 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.345 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.655 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.445 kg |
| Bijzonderheden |
|---|