
Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Jan Korte (2022)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-26 Amsterdam (Pieter) |
| Roepnummer | 13-3438 > 13-2631 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | 89-BDK-6 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.645 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.855 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 6.745 kg |
| Bijzonderheden | Nr: 700 2013-2018 Osdorp 13-3438 2018-Heden Pieter |
|---|