
Foto: Milan de Groot (2025)

Foto: Robert Bontkes

Foto: Milan de Groot (2025)

Foto: Robert Bontkes
| Korps | 25 - Brandweer Flevoland (VRFL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 25-00 Brandweer Flevoland (Regionaal) |
| Roepnummer | 25-6531 > 25-4135 > 25-8131 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | 97-BDK-3 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 252 cm |
| Lengte | 734 cm |
| Massa ledig | 8.925 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.575 kg |
| Massa maximaal | 15.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.025 kg |
| Bijzonderheden | 2013 - 2023 Urk 25-6531 2023 - 2025 Almere 25-4135 2025 - Heden Regionaal 25-8131 |
|---|