02-7032 Tankautospuit (BG-JZ-20)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.250 HD250 T1.800 S40 |
|---|
| Merk | Dennis Rapier |
|---|
| Opbouw | John Dennis Aluminium |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BG-JZ-20 |
|---|
| Bouwjaar | 1998 |
|---|
| Dienstjaren |
1998 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 257 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.910 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.090 kg |
|---|
| Massa maximaal | 12.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.010 kg |
|---|
Bijzonderheden