
Foto’s: Ramon Versteeg (2021)


Foto’s: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Emiel Geerding(2015)

Foto’s: Ramon Versteeg (2021)


Foto’s: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Emiel Geerding(2015)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-19 Staphorst |
| Roepnummer | 04-2240 > 04-2341 > 04-1940 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TST-NB - Tankautospuit (terreinvaardig natuurbrandbestrijding) |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 10-BBD-1 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 340 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.850 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.150 kg |
| Massa maximaal | 18.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.950 kg |
| Bijzonderheden | LD3.000 HD250 T3.000 S100 2012-2014 Ommen 04-2240 2014-2021 Bergentheim 04-2341 |
|---|