17-0017 Dienstauto (RB-547-S)

Foto: Frank vd Weerden
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Renault |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | RB-547-S |
|---|
| Bouwjaar | 2017 |
|---|
| Dienstjaren |
2017 t/m 2026 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.455 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 511 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.966 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.555 kg |
|---|
Bijzonderheden