13-9061 Schuimblusvoertuig


Foto: Frank vd Weerden
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | SB - Schuimblusvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Actros |
|---|
| Opbouw | Gemco |
|---|
| Pomp | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 16-BBL-9 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 8 stuks |
|---|
| Vermogen | 598 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 18.900 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 15.600 kg |
|---|
| Massa maximaal | 34.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 19.000 kg |
|---|
Bijzonderheden