13-9381 Adembeschermingsvoertuig

Foto: Frank vd Weerden
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AB - Adembeschermingsvoertuig |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 57-BDN-1 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 222 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 5.525 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.965 kg |
|---|
| Massa maximaal | 7.490 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 5.625 kg |
|---|
Bijzonderheden