
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Luuk Timmermans

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Luuk Timmermans
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-40 Vierlingsbeek |
| Roepnummer | 21-4041 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TST - Tankautospuit (terreinvaardig) |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Kenteken | BX-JZ-48 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.805 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.195 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.905 kg |
| Bijzonderheden |
|---|