
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Thijs Vaneveld

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Thijs Vaneveld
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-3103 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 91-TN-BN |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 130 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.840 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 960 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.940 kg |
| Bijzonderheden |
|---|