
Foto: Timo Jansen
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS06 LD2.800 HD250 T1.600 |
|---|
| Merk | Renault |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | 30-BDT-4 |
|---|
| Bouwjaar | 2014 |
|---|
| Dienstjaren |
2014 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 264 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.813 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.187 kg |
|---|
| Massa maximaal | 12.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.913 kg |
|---|
Bijzonderheden