
Foto: Peter Vermolen (2018)

Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: Peter Vermolen (2018)

Foto: Dennis Kempers (2012)
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-50 Wassenaar |
| Roepnummer | 15-1099 > 15-5099 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Wittebrug |
| Kenteken | 52-NGB-9 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 58 liter |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 105 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | 166 cm |
|---|---|
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 453 cm |
| Massa ledig | 1.501 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | Onbekend |
| Massa maximaal | 2.190 kg |
| Massa rijklaar | 1.601 kg |
| Bijzonderheden |
|---|