
Foto: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-00 Regionaal |
| Roepnummer | 19-4794 > 19-8994 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | KF-817-X |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.471 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 729 kg |
| Massa maximaal | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.571 kg |
| Bijzonderheden | HOvD Noord |
|---|