14-7031 Tankautospuit (BN-GV-71)


Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Mucar |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BN-GV-71 |
|---|
| Bouwjaar | 2002 |
|---|
| Dienstjaren |
2002 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 245 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.100 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.400 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.200 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2002-2018 Bussum.
Regionaal voertuig/ Rijopleiding |
|---|