
Foto: Daan van de Pol (2025)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Daan van de Pol (2025)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-45 Weesp |
| Roepnummer | 13-3331 > 13-3732 > 13-4232 > 13-4532 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BV-VL-80 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.400 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.100 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.510 kg |
| Bijzonderheden | 2009-2014 Kazerne Hendrik 2014-2021 Post Diemen 2022 Weesp |
|---|