13-5281 Personeels/Materiaalvoertuig


Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-6 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Rosenbauer |
|---|
| Kenteken | BP-BV-37 |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2004 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 245 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.800 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 4.190 kg |
|---|
| Massa maximaal | 11.990 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.918 kg |
|---|
Bijzonderheden