09-8087 Gereedschap/Materieelvoertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | 16-BKP-9 |
|---|
| Bouwjaar | 2018 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 272 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.970 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.030 kg |
|---|
| Massa maximaal | 12.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.070 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | T.b.v. Technische dienst |
|---|