
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-71 Schoonrewoerd |
| Roepnummer | 18-8661 > 09-7169 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TW - Tankwagen T15.000 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | BH-ZJ-80 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 348 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.760 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.240 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.860 kg |
| Bijzonderheden | voertuig in 2009 omgebouwd naar brandweer voertuig |
|---|