
Foto: Ramon Versteeg (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 18-94 Vakbekwaamheid (Spinel Veiligheidscentrum - Dordrecht) |
| Roepnummer | 18-8631 > 09-7131 > 18-5431 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 09-7131 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T3.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 74-BJS-2 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 326 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.830 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.770 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 11.930 kg |
| Bijzonderheden | 18-8631 (2017-2019) 09-7131 (2019) 18-5431 (2019-2023) 18-9436 (Heden) - Kunststof Ziegler cabine Z-CAB Premium; - ALPAS 7-luiks opbouw; - Ziegler Z-Control pompbediening; - 3900 mm wielbasis; - Watertank 3000 liter; - Ziegler pomp FPN 10-2000-2HH; - Hydraulisch aangedreven dompelpomp; - Elektrische Lier; - Hydraulisch aangedreven generator 6,5 kVA. |
|---|