17-9211 Waterongevallenvoertuig (51-DL-HF)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | C&C Products |
|---|
| Kenteken | 51-DL-HF |
|---|
| Bouwjaar | 1999 |
|---|
| Dienstjaren |
1999 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.520 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 980 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.620 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Reserve Waterongevallenvoertuig |
|---|