



Foto: Ramon Versteeg




Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-90 Veiligheidsregio Leiding en Coördinatie |
| Roepnummer | 17-1682 > 17-9088 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DR- Droneteamvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Crafter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 7-VZJ-86 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.045 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.455 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.145 kg |
| Bijzonderheden | t.b.v. Team Digitale Verkenning |
|---|