47912 Tankautospuit (VX-26-YH)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD2.800 HD240 T1.500 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Pomp | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VX-26-YH |
|---|
| Bouwjaar | 1993 |
|---|
| Dienstjaren |
1993 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 241 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.320 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.680 kg |
|---|
| Massa maximaal | 12.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.420 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | sinds 2009 t.b.v. Jeugdbrandweer |
|---|