

Foto’s: Kees Verhoef

Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: Archief Brandweerforum (2008)


Foto’s Archief Brandweerforum (2006)


Foto’s: Kees Verhoef

Foto: Dennis Kempers (2012)

Foto: Archief Brandweerforum (2008)


Foto’s Archief Brandweerforum (2006)
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 15-62 Midden Delfland (Maasland) |
| Roepnummer | 830 > 15-3130 > 15-5431 > 15-6231 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD2.800 HD265 T1.500 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BJ-BS-72 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 120 liter |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 232 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | 280 cm |
|---|---|
| Breedte | 244 cm |
| Lengte | 701 cm |
| Massa ledig | 9.730 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.270 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.830 kg |
| Bijzonderheden |
|---|