09-2680 Personeel/Materiaalvoertuig (BL-PD-45)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-6 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Mucar |
|---|
| Kenteken | BL-PD-45 |
|---|
| Bouwjaar | 2001 |
|---|
| Dienstjaren |
2001 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 155 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 4.980 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.410 kg |
|---|
| Massa maximaal | 7.490 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 5.080 kg |
|---|
Bijzonderheden