
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: John Lammes

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: John Lammes
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-35 Amsterdam (Willem & Hoofdkantoor) |
| Roepnummer | 13-9091 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 13-9091 Dienstvoertuig Officier van Dienst Noord |
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VF-277-R |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m 2021 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.999 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.001 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.099 kg |
| Bijzonderheden |
|---|