
Foto: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Thijs Vaneveld

Foto: Thijs Vaneveld (2023)

Foto: Thijs Vaneveld
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-14 Voorhout |
| Roepnummer | 16-1430 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | 40-BBG-6 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.240 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.760 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.340 kg |
| Bijzonderheden | December 2022 voorzien van nieuwe OOV Striping |
|---|