
Foto: Ramon Versteeg
26-Dienstauto (SK-799-Z)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 26 - Instituut Fysieke Veiligheid (IFV) » 26-Dienstauto (SK-799-Z)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 26 - Instituut Fysieke Veiligheid (IFV) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 26-00 Instituut Fysieke Veiligheid |
| Roepnummer | DA 1 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Citan |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | SK-799-Z |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m 2021 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 110 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.405 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 795 kg |
| Massa maximaal | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.505 kg |
| Bijzonderheden |
|---|