
Foto: Gideon Bekers (2021)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-16 Zwolle (Noord) |
| Roepnummer | 05-2501 > 04-1608 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | RS-234-F |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.910 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.190 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.010 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2018-2025 Brandweer Twente korps De Lutte 05-2501 |
|---|
