
Foto: Dennis Schalken (2021)
20-1562 Personeel/Materiaalvoertuig (BZ-JF-88)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-1562 Personeel/Materiaalvoertuig (BZ-JF-88)

Foto: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-15 Bergen op Zoom |
| Roepnummer | 20-1562 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Akkermans |
| Kenteken | BZ-JF-88 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 265 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.220 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.770 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 9.320 kg |
| Bijzonderheden | 1 Vaste pomp en 1 dompelpomp á 3000 lpm. |
|---|