
Foto: Emiel Geerding (2014)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-00 Regionaal |
| Roepnummer | 05-2131 > 05-9232 > 19-8031 |
| Voorganger | 19-8031 Tankautospuit (BJ-LF-46) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD2.800 HD265 T2.000 S100 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BX-VP-18 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 252 cm |
| Lengte | 760 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 9.025 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.475 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.125 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2010-2022 Brandweer Twente korps Oldenzaal 05-2131 2022-2024 Brandweer Twente Reserve 05-9232 |
|---|
