09-2571 Hulpverleningsvoertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig
HV-2 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
|---|
| Kenteken | 15-BGX-1 |
|---|
| Bouwjaar | 2016 |
|---|
| Dienstjaren |
2016 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 250 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.413 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.587 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.513 kg |
|---|
Bijzonderheden