
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-90 Materieel & Logistiek |
| Roepnummer | 47-983 > 09-1831 > 09-8131 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 09-1831 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BL-SR-81 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2002 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.560 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.940 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.660 kg |
| Bijzonderheden | 2002-2018 Houten West 09-1831 |
|---|