
Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto’s: Ramon Versteeg

Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto’s: Ramon Versteeg
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-75 Maurik |
| Roepnummer | 08-7281 > 08-7582 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 10-TJD-4 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.876 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.124 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.976 kg |
| Bijzonderheden | 2012-2023 Buren 08-7281 |
|---|