
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-16 Gezamelijke Brandweer (Moezelweg) |
| Roepnummer | DB50-1 > 17-1605 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 1-SBB-73 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 101 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.943 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.082 kg |
| Massa maximaal | 3.520 kg |
| Massa rijklaar | 2.043 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
