09-6651 Hoogwerker (BL-SJ-95)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker
HW-32 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Wumag |
|---|
| Kenteken | BL-SJ-95 |
|---|
| Bouwjaar | 2001 |
|---|
| Dienstjaren |
2001 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 280 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 960 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 16.040 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.160 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 16.140 kg |
|---|
Bijzonderheden