02-7532 Tankautospuit (VT-12-LX)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD2.800 HD260 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | VT-12-LX |
|---|
| Bouwjaar | 1992 |
|---|
| Dienstjaren |
1992 t/m 2024 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 179 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 245 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.320 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.680 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.420 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1992-2009 Joure (826)
2009-2024 Joure Douwe Egberts (02-6539 > 02-7532)
T.b.v. bedrijfsbrandweer Douwe Egberts Joure
|
|---|