
Foto: Ramon Versteeg (2018)


Foto: Wim Schuitema

Foto: Ramon Versteeg (2018)


Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-51 Menaldum |
| Roepnummer | 02-5172 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BV-FR-38 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 183 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 632 cm |
| Massa ledig | 6.140 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.850 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 6.250 kg |
| Bijzonderheden |
|---|